Uudised Viimane uudis
30.12.2021

Kuidas pandeemia ajal suurejooneliselt juubelit tähistada?

Meie hea klient YIT tähistas 2021. aastal oma 30. tegevusaasta täitumist Eestis ning pöördus meie poole küsimusega, mis vaevas pandeemia-aastatel paljusid ettevõtteid – kuidas tähistada pidulikku sündmust olukorras, kus pidu korraldada pole võimalik või sobilik?
06.12.2021

Aitame Justiitsministeeriumil taastavat õigust populariseerida

Teeme alates 2021. aastast koostööd Justiitsministeeriumiga, et viia ellu kommunikatsioonitegevusi projektile „Nooresõbralik õigussüsteem“.
29.10.2021

Linnud, leopardid ja värvipritsmed ehk Oiva Toikka seni avaldamata kollektsiooni esitlus Eestis

Kui kuulsime, et Iittala klaasivabrikust on leitud salapärane kast legendaarse disaineri Oiva Toikka visanditega, kus lisaks esemeteks realiseerunud Kastehelmi joonistele ka palju visandeid, mida maailm pole varem näinud, ning et Iittala on nende mustrite ja visandite põhjal ka kollektsiooni loonud, siis teadsime kohe, kus seda kollektsiooni kodumaistele disainigurmaanidele esitleda.  
08.01.2021

Elu on liiga lühike, et nautida keskpärast!

Millist lugu teie inimeste ja väärtuste kohta jutustab sinu ettevõtte koduleht?  Gustavi olemuse, loo ning tegemiste kirjeldamiseks sündisid kodulehetekstid mängleva kergusega.
26.10.2020

ABOUT YOU lansseering Eesti turul - meie seni mahukaim mõjuisikute kampaania

Kevadel laienes Eesti turule Euroopa üks suurimaid veebikaubamajasid ABOUT YOU.  PR Strategies oli kampaania kohalik partner. 
15.04.2020

Lõime Botaanikaaeda hubase matkaplatsi

Tuntud vabaõhuriiete bränd Fjällräven soovis tutvustada esmakordselt Eestis legendaarse Rootsi matkabrändi ja nende ülimenukate rebaselogoga Kånken seljakottide lugu.