Uudised Viimane uudis
11.05.2023

Fazer Musta leiva metsamatk

PR Strategies meeskond korraldas Fazer Eesti ja rohetehnoloogiaettevõtte Single.Earth koostööleppe tähistamiseks põneva metsamatka ja lõkkelõuna ajakirjanikele ja suunamudijatele.
12.04.2023

Anora uusaastapidu

Mõnikord tuleb PR-agentuuris valmis olla selleks, et klient jääb PR-üritustega nii rahule, et usaldab ka oma töötajate uusaastapeo korraldamise sulle. Meiega just nii juhtuski.
24.10.2022

Tõenäoliselt aasta parim PR-üritus

Põhjanaabritel on üks imeline küla nimega Koskenkorva, kus valmistatakse samanimelist viina ning kus sünnivad igal aastal vägevad kogemusüritused koos metsamatkade, õpitubade, marjakorjamiste ja hea söögi ning joogiga. Aastast aastasse kulgev traditsioon, kuhu soovivad paljud kutset saada.
30.12.2021

Kuidas pandeemia ajal suurejooneliselt juubelit tähistada?

Meie hea klient YIT tähistas 2021. aastal oma 30. tegevusaasta täitumist Eestis ning pöördus meie poole küsimusega, mis vaevas pandeemia-aastatel paljusid ettevõtteid – kuidas tähistada pidulikku sündmust olukorras, kus pidu korraldada pole võimalik või sobilik?
06.12.2021

Aitame Justiitsministeeriumil taastavat õigust populariseerida

Teeme alates 2021. aastast koostööd Justiitsministeeriumiga, et viia ellu kommunikatsioonitegevusi projektile „Nooresõbralik õigussüsteem“.
29.10.2021

Linnud, leopardid ja värvipritsmed ehk Oiva Toikka seni avaldamata kollektsiooni esitlus Eestis

Kui kuulsime, et Iittala klaasivabrikust on leitud salapärane kast legendaarse disaineri Oiva Toikka visanditega, kus lisaks esemeteks realiseerunud Kastehelmi joonistele ka palju visandeid, mida maailm pole varem näinud, ning et Iittala on nende mustrite ja visandite põhjal ka kollektsiooni loonud, siis teadsime kohe, kus seda kollektsiooni kodumaistele disainigurmaanidele esitleda.